Dane szkoły

Od  początku roku szkolnego 2022/2023 nasza Szkoła realizuje rządowy program Laboratoria Przyszłości. Dzięki dotacji kupiliśmy sprzęty do naszej placówki. Z pewnością pozwolą one uczniom zdobyć nowe umiejętności i sprawią, że zajęcia z ich wykorzystaniem będą bardziej atrakcyjne. Do naszej szkoły zakupiono między innymi:

Drukarkę 3D firmy Zortrax

Aparat fotograficzny Nikon wraz z profesjonalnym osprzętem

Laptop Lenovo

Lutownicę

Sprzęt nagłaśniający wraz z oświetleniem dyskotekowym

W jaki sposób do tej pory wykorzystaliśmy zakupione sprzęty?

Sprzęt nagłaśniający wykorzystujemy podczas uroczystości i imprez szkolnych, a także podczas konkursów wokalnych organizowanych na terenie naszej placówki.

Używamy go także podczas szkolnych dyskotek, które wzbogacone jest również poprzez oświetlenie dyskotekowe.

20221125_173114_-_Trim(2).mp4

Aparat fotograficzny jest niezastąpiony podczas szkolnych imprez. Dzięki tak profesjonalnemu sprzętowi zdjęcia robione w ruchu nie sa już problemem. Parasolki sprawiają, że fotografie  wyglądają jak studyjne. Lustrzankę wykorzystywaliśmy  między innymi podczas taki dużych wydarzeń jak Zabawa Karnawałowa "Choinka" czy Walentynki z Babacią i Dziadkiem. Stworzone z tej okazji "studia fotograficzne" cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Uczniowie klasy ósmej wykorzystali aparat podczas zajęć języka polskiego obrazując swoje emocje na podstawie utworu literackiego.

Drukarka 3D została ustawiona w sali komputerowej by podczas zajęć informatyki uczniowie (zwłaszcza najstarszej klasy) mieli okazję wypróbować możliwości sprzętu.

Uczniowie klasy ósmej i siódmej mieli już taką możliwość. Wyszukali odpowiednie szablony do druku i "sprawdzili" czy uda im się wydrukować to co znaleźli. Oto co wydrukowali :)