• NIESPOTYKANE BOMBKI PRZEDSZKOLAKÓW

    NIESPOTYKANE BOMBKI PRZEDSZKOLAKÓW

    15 grudnia w oddziale przedszkolnym odbyło się spotkanie, na które zostali zaproszeni rodzice z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia .

      

    Wychowawczyni Katarzyna Andrzejczyk powitała serdecznie rodziców oraz Panią Dyrektor. Dzieci rozpoczęły spotkanie od zaśpiewania kolędy, po czym wspólnie z rodzicami zasiedli do strojenia bombek, głównie ze spożywczych produktów, takich jak: kasza, ryż i makaron. Jednak z rąk rodziców wyłaniały się artystyczne bombki z materiałów, które sami zorganizowali, a więc cekiny, wstążki itp.

           

         

    Ponadto rodzice przygotowali stół ze smakołykami, który był chętnie odwiedzany przez przedszkolaki.

    Spotkanie przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze, dzięki ogromnej pomocy rodziców w jego zorganizowaniu. Pod koniec dzieciaczki obdarowali swoich rodziców, jak i Panią Dyrektor kartkami świątecznymi, przygotowanymi wraz z wychowawczynią.

         

  • WIGILIA HARCERSKA

    WIGILIA HARCERSKA

    8 grudnia 2017 r.  26 osobowa grupa  zuchów i harcerzy z naszej szkoły wraz z opiekunkami drużyn: dh K. Traczyk i dh M. Roszewską  wzięła udział w XII Wigilii Harcerskiej, która odbyła się  w Gminnym Ośrodku  Kultury w Bedlnie. Uczestniczyły w niej drużyny zuchowe  i harcerskie  z terenu gminy Bedlno i Oporów.

     

    Uroczystość rozpoczęła się harcerskim apelem  i odśpiewaniem hymnu harcerskiego. Następnie zostało zapalone wigilijne światełko tradycyjnie przez Wójta Gminy Bedlno Krzysztofa Kołacha. 

       

    Zuchy i harcerze odczytali przygotowany przez swoje drużyny łańcuch życzeń świątecznych, który później został połączony w jeden wspólny łańcuch. Życzenia świąteczne z naszej szkoły odczytali: zuch - Aleksandra Kubiak z kl. III i harcerze z klasy VII  Kinga Trembaczyk i Igor Jóźwiak.

     

    Druh Ludwik Zalewski jak co roku wygłosił piękną  gawędę, która wprowadziła zebranych w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

     

    Potem była wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem, życzenia, wieczerza wigilijna. Dzieci z apetytem zajadały tradycyjne potrawy wigilijne, a także słodkie łakocie i owoce.

      

    Przed odjazdem do domu każde dziecko otrzymało mleczną czekoladę. Dzieci zadowolone wróciły do domu.

  • SPOTKANIA Z MIKOŁAJEM

    SPOTKANIA Z MIKOŁAJEM

    6 grudnia, jak tradycja każe, do uczniów naszej szkoły znów przyszedł Święty Mikołaj. Tym razem odwiedził ich na spotkaniach klasowych.

     

     

       

        

    Dzieci bardzo się ucieszyły. Chętnie spełniały życzenia gościa, by otrzymać z jego rąk upominki. Na spotkaniach klasowych dzieci zajadały się różnymi pysznościami, śpiewały świąteczne piosenki. Panowała bardzo serdeczna atmosfera. Każdy chciał mieć wyjątkowe pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

      

     

  • KINO SFERYCZNE W NASZEJ SZKOLE - PREZENT OD RADY RODZICÓW NA MIKOŁAJKI

    KINO SFERYCZNE W NASZEJ SZKOLE - PREZENT OD RADY RODZICÓW NA MIKOŁAJKI

    5 grudnia naszą szkołę z okazji mikołajek odwiedziło kino sferyczne. Rada Rodziców ufundowała bilety dla wszystkich uczniów. Wręczył je wraz ze słodkim upominkiem Święty Mikołaj.

     

       

    Dzieci w ciągu jednej godziny lekcyjnej odkrywały w niecodzienny sposób świat, który ich otacza.

    Sferyczne kino to działająca wirtualnie uwiarygodniona rzeczywistość, w której obszar panoramiczny jest podobny do efektu planetarium. To nowy sposób nauki. W specjalnie przygotowanej kopule podczas projekcji widzowie siedząc lub leżąc na miękkich matach oglądali niesamowite obrazy. Prezentowane filmy edukacyjne dotyczyły astronomii, przyrody oraz świata podwodnego. Były dostosowane do wieku widzów. Uczniowie z klas VI-VII byli uczestnikami seansu pt.: „Powrót na Księżyc”. Czwartoklasiści i piątoklasiści widzieli film pt.: „Na skrzydłach marzeń”, zaś najmłodsza grupa z klas O – III „Zaczarowaną rafę”.

     

    Po każdym pokazie na widzów czekał konkurs z nagrodami. Super zabawa, niezapomniane wrażenia. Miło jest łączyć przyjemne z pożytecznym :)

    Uczniowie bardzo dziękują Radzie Rodziców za wspaniały upominek mikołajkowy.

  • OLIWIA ŚWIĄTKOWSKA LAUREATKĄ POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO

    OLIWIA ŚWIĄTKOWSKA LAUREATKĄ POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO

    1 grudnia zostały ogłoszone wyniki konkursów w ramach projektu „Cuda Natury”, których organizatorem był Kutnowski Dom Kultury. W konkursach tych wzięło udział ponad 600 uczniów przedszkoli i szkół z terenu powiatu kutnowskiego. Jego celem było rozbudzanie zainteresowania różnymi formami sztuki oraz wspieranie dzieci i młodzieży w rozwoju pasji i zdolności. 

    Biblioteka w naszej szkolne zachęcała uczniów do wzięcia udziału w tych konkursach. Dzieci z przedszkola oraz klasy I pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały place plastyczne wykonane techniką origami płaskiego pt.: „Jesienny spacer”. Uczniowie z klas IV-VI mogli wziąć udział w konkursie literacki. Czworo z nich (Natalia Ratajczyk z kl. IV, Weronika Ratajczyk z kl. IV, Oliwia Świątkowska z kl. IV oraz Bartosz Kamiński z kl. VII) napisało opowiadanie fantastyczno – naukowe, które zostało dostarczone do organizatora.

    Cuda Natury w KDK 6 Cuda Natury w KDK 17

    Jury oceniające prace, które napłynęły, przyznało  wyróżnienie naszej uczennicy z klasy IV Oliwii Świątkowskiej. Jej opowiadanie było jednym z 40, które zostały zgłoszone. Gratulujemy!!!

  • SPOTKANIE Z PANEM MARKIEM DRABIKIEM - KAWALERZYSTĄ

    SPOTKANIE Z PANEM MARKIEM DRABIKIEM - KAWALERZYSTĄ

    W naszej szkole 30 listopada gościliśmy p. Marka Drabika członka Polskiego Klubu Kawaleryjskiego. W ciekawy sposób opowiedział nam o roli kawalerii, umundurowaniu oraz ekwipunku kawalerzysty i jego konia.

     

    Każdy z uczniów biorących udział w spotkaniu mógł dotknąć szabli, bagnetu czy ubrać się w hełm, czapkę rogatywkę lub pałatkę.

      

      

        

              

    Nasz gość zaprosił uczniów do udziału w Konkursie Plastycznym „Z kawalerią przez wieki” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

  • ANDRZEJKI SZKOLNE

    ANDRZEJKI SZKOLNE

    30 listopada w naszej szkole odbyły się andrzejki zorganizowane dla wszystkich chętnych uczniów przez zuchy i harcerzy. Po zapaleniu świec i odśpiewaniu pieśni „Płonie ognisko i szumią knieje” wszyscy wysłuchali gawędy dh Katarzyny Traczyk na temat tradycji andrzejkowych.

       

    Zgromadzeni wokół symbolicznego ogniska przekazali sobie iskiereczkę przyjaźni. Harcerze wraz z opiekunem dh M. Roszewską przygotowali na ten dzień wróżby andrzejkowe. Było m.in. lanie wosku,  odkrywanie kubków, wróżenie z butów, serduszek, szpilek. Dzieci bardzo chętnie sobie wróżyły, gdyż chciały poznać swoją przyszłość.

     

        

         

    Nie zabrakło również tańców. Wszyscy wesoło bawili się przy dźwiękach młodzieżowej muzyki, którą przygotowali uczniowie klasy VI: G. Miszczak i J. Dołęga.

     

            

  • KONKURS "PTAKI GATUNKÓW DRAPIEŻNYCH"

    30 listopada w Przedszkolu Integracyjnym „Jarzębinka” w Kutnie odbyło się wręczenie nagród z konkursu ornitologicznego zorganizowanego przez Zarząd LOP w Płocku. W tym roku tematem wiodącym były „Ptaki gatunków drapieżnych”.

    A oto nasi zwycięzcy:

    II miejsce – Igor Jóźwiak z klasy VII.

    III miejsce – Zuzanna Fercikowska z klasy V.

  • TAŃCZYMY PRZY INSTRUMENTACH DĘTYCH

    TAŃCZYMY PRZY INSTRUMENTACH DĘTYCH

    „Zatańcz ze mną” to tytuł kolejnego spotkania muzycznego w naszej szkole. Odbyło się ono 29 listopada. Owszem można było potańczyć, jak sugerował tytuł, ale głównymi bohaterami były instrumenty dęte: trąbka (instrument dęty blaszany) i obój (instrument dęty drewniany). Muzycy zapoznali dzieci z budową, brzmieniem, a także techniką gry na nich.

      

    Chętni mogli spróbować swoich sił i zagrać na instrumentach dętych.  Okazało się, że to wcale nie było takie łatwe. Najlepszym kazał się uczeń klasy IV – Mateusz Rzepnikowski.

         

    W konkursie tanecznym zwycięzcami zostali Gracjan Miszczak z kl. VI i Oliwia Świątkowska z kl. IV. Walc angielski w ich wykonaniu bardzo spodobał się i publiczności i muzykom.

     

  • PASOWANIE NA CZYTELNIKA

    PASOWANIE NA CZYTELNIKA

    29 listopada pierwszoklasiści wraz z rodzicami zostali zaproszeni do szkolnej biblioteki na „Pasowanie na Czytelnika”. Uczniowie klasy V wraz z bibliotekarką – p. A. Miedzińską przygotowali tę uroczystość.

        

    Biblioteka przemieniła się w Bajkolandię. To do niej wkroczyli uczniowie klasy I przebrani za bohaterów z książek. Okazało się, iż już na samym początku dla przybyłych gości starsi koledzy zaprezentują baśń, którą sami wymyślili.

      

    Był więc król (Hubert Bilski), królowa (Oliwia Antczak), królewny (Natalia Antczak i Magdalena Janczewska), rycerz (Piotr Kubiak) i oczywiście… Smok (Julia Antczak). Pięknie zainscenizowali swą opowieść, nad której prawidłowym przebiegiem czuwał narrator (Zuzanna Fercikowska). Widzom zapewne występ się podobał, gdyż śmiali się i klaskali.

        

         

    Następnie Bibliotekarka – Pani Zima pierwszoklasistów poddała testowi. Czy uważnie oglądali przedstawienie, czy wiedzą, jak traktować książki? Egzamin zdali na szóstkę, dlatego też każdy z nich mógł już przystąpić do Pasowania na Czytelnika. Maluchy złożyły uroczyste przyrzeczenie i potwierdziły je własnoręcznym podpisem.

         

    W zamian z rąk Pani Dyrektor Jolanty Rosół otrzymały swój dokument – kartę biblioteczną, zaś z rąk starszych kolegów pamiątkowe zakładki, oryginalne dyplomiki oraz sówki – zaznaczniki, które ufundowała Rada Rodziców.

       

    Pani dyrektor przyniosła dla pierwszoklasistów upominki – specjalnie zaprojektowane zakładki z sentencją. Pogratulowała im oficjalnego wstąpienia w krąg szkolnych czytelników, zaś organizatorów spotkania pochwaliła za przygotowanie pięknego i ciekawego występu.

    Elementem zaskoczenia dla rodziców będących na spotkaniu był fakt, iż oni także musieli złożyć przyrzeczenie. Bardzo chętnie obiecali, że będą kupować dzieciom książki, wspólnie je czytać oraz przekonają Mikołaja, by pod choinką też znalazła się jakaś ciekawa książka. Dzieci się ucieszyły i powiedziały, że trzymają rodziców za słowo.

  • WIZYTA DUSZPASTERSKA BISKUPA WOJCIECHA OSIAŁA W NASZEJ SZKOLE

    WIZYTA DUSZPASTERSKA BISKUPA WOJCIECHA OSIAŁA W NASZEJ SZKOLE

    27 listopada w ramach wizytacji kanonicznej naszą szkołę odwiedził Ksiądz Biskup Wojciech Osial. Dostojnemu Gościowi towarzyszył Ksiądz Dziekan Stanisław Poniatowski i Ksiądz Proboszcz Piotr Gumołowski.

    Do szkoły przybyłych gości wprowadzili Pani Dyrektor, przedstawiciele Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego.

    Na sali gimnastycznej, gdzie czekała pozostała społeczność szkolna, księża wysłuchali najpierw pieśni powitalnej „Ty jesteś darem”. Po oficjalnym powitaniu przez Panią Dyrektor Jolantę Rosół i Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Beatę Janicką, uczniowie przedstawili program poświęcony historii szkoły przygotowany pod kierunkiem katechetki Moniki Sobolewskiej. Spotkanie zakończyło się wspólnym odmówieniem modlitwy różańcowej w różnych językach.

    Po części artystycznej Ksiądz Biskup zabrał głos i w kilku zdaniach przemówił do zebranych udzielając im błogosławieństwa. Chętnie odpowiadał na ciekawskie pytania dzieci. Dzięki temu uczniowie dowiedzieli się m.in., co Ksiądz Biskup wie o piłce nożnej i jakie jest jego ulubione danie.

    Następnie nasi Goście udali się na krótkie spotkanie z Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców, która przygotowała poczęstunek. Przed pożegnaniem Ksiądz Biskup wpisał się do kroniki szkolnej.

    Cała uroczystość przebiegała w miłej i ciepłej  atmosferze, dzięki wspaniałej osobowości Księdza Biskupa i zaproszonych gości.

  • WYCIECZKA DO ŁODZI

    WYCIECZKA DO ŁODZI

    22 listopada grupa 52 uczniów z naszej szkoły pod opieką wychowawców – p. Doroty Mroziewicz, Anny Kaczor, Katarzyny Kubiak i Agnieszki Miedzińskiej wybrała się w niezwykłą podróż do świata fantazji. Razem z Autami – Zygzakiem i Złomkiem trafili do Chłodnicy Górskiej. Dali nura w podwodny świat syren, by usłyszeć śpiew Arielki. W towarzystwie Chudego i Buzza przeżyli nową przygodę. Poznali zimowe królestwo Arendelle razem z Anną, Elsą i Olafem. W podróży po tych wspaniałych krainach towarzyszyła im Myszka Miki razem z przyjaciółmi. A to wszystko działo się w Atlas Arenie w Łodzi podczas cudownego widowiska na lodzie – DISNEY ON ICE.To wspaniałe widowisko na lodzie pozostanie długo w pamięci każdego z naszych uczniów – odkrywcy magicznych miejsc.

     

            

    Z krainy fantazji przenieśli się do Biblioteki Wojewódzkiej gdzie mieli możliwość obejrzenia niezwykłych zbiorów bibliotecznych, a następnie uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych. Uczniowie klas V-VII poznali historię książki, a młodsi uczestnicy wycieczki nietypowy zbiór książek dla dzieci.

  • 99 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

    99 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

    10 listopada wszyscy uczniowie przyszli do szkoły ubrani w galowy strój ozdobiony patriotycznym kotylionem.

      

    W obecności pocztu sztandarowego chór szkolny oraz uczniowie klasy II pod kierunkiem p. Anny Zawiślak zarezentowali społeczności szkolnej montaż słowno-muzyczny poświęcony 99 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzieci z przejęciem deklamowały wiersze o czasach rozbiorów. Przypomniały o trudnej roli nauczycieli i rodziców, którzy każdego dnia  walczyli o polską mowę oraz kulturę w domach i potajemnie w szkole. Rozbrzmiała „Rota”, hymn Polski, hymn szkoły.

      

            

     

      

    Nastepnego dnia poczty sztandarowe: szkolny i harcerski wzięły udział w Mszy Świętej odprawianej w intencji Ojczyzny w kościele w Bedlnie.

  • CZYTELNICZA SZTAFETA SZKÓŁ 2017

    CZYTELNICZA SZTAFETA SZKÓŁ 2017

    W ramach akcji zorganizowanej przez nauczycieli bibliotekarzy z powiatu kutnowskiego i Bibliotekę Pedagogiczną z okazji obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w Kutnie 7 listopada nasza szkoła przyłączyła się do Czytelniczej Sztafety Szkół 2017 „Książka nas łączy”. W tym roku postanowiliśmy nadać jej nasz dodatkowy wewnętrzny tytuł - „Książka wierna jak pies”.

    Cała społeczność szkolna zgromadziła się na sali gimnastycznej, którą dekorowały m.in. wcześniej przygotowane przez poszczególne klasy plakaty reklamujące czytanie. W takiej scenerii najpierw nauczyciele z rodzicami czytali dla dzieci, a następnie to milusińscy prezentowali swoje ulubione książki, w których występowało jakieś zwierzątka.

     

    Na początku bibliotekarka p. Agnieszka Miedzińska do wspólnego czytania zaprosiła panią Dyrektor, nauczycieli i rodziców. Oni to zaprezentowali uczniom fragmenty „Pamiętnika grzecznego psa”. Wśród mam, które włączyły się w akcję były: p. M. Antczak, p. W. Tomczak, p. M. Urbańska, p. M. Janczewska oraz jedna babcia p. I. Jóźwiak.

           

    Następnie pierwszoklasiści przeczytali chóralnie wiersz „Pan kotek był chory”. Uczniowie klasy II i III przypomnieli wiersze o różnych zwierzątkach Jana Brzechwy. Ich starsi koledzy czytali „Akademię Pana Kleksa”, „Tego obcego”, „Trzy świnki”, „Piaskowego wilka”. Oprócz czytania uczniowie zaproponowali widzom prezentację sceniczną wydarzeń, które odbywały się w specjalnie przygotowanej scenografii. Zadbali również o swą charakteryzację. Szczególne zainteresowanie wzbudziły wykonane domki trzech świnek oraz mnóstwo piesków błąkających się po scenie.

     

      

         

     

         

         

    Był to kolejny ciekawy i udany Maraton Czytelniczy w naszej szkole, w który zaangażowali się nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice i babcia.

  • CYRK PRZYJECHAŁ!

    CYRK PRZYJECHAŁ!

    6 listopada zawitali do naszej szkoły artyści cyrkowi. Dzieci mogły obejrzeć ich pokaz wraz ze swymi rodzicami, rodzinami. Byli świadkami żonglerki, jazdy na jednokołowym rowerze, na maleńkim rowerku. Rozśmieszał ich przezabawny klaun. Widzieli taniec misia porannego. Dotykali ogromnego węża. Grali przeogromną piłką. Był również pokaz sztuczek magicznych.

     

     

       

       

     

       

       

        

      

      

    Uczniowie mogli również się sami przekonać o własnych zdolnościach akrobatycznych. Chętnie śmiali się i klaskali, niechętnie żegnali artystów.

  • III FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

    III FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

    6 listopada w naszej szkole odbył się III Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej. Do zmagań przystąpiło 15 wokalistek. Festiwal przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria I – klasy I – III, kategoria II – klasy IV – VII.

     

    W jury zasiedli: p. Michał Łuczak – dyrektor Ośrodka Kultury Gminy Kutno, p. Radosław Jędrzejczyk – dyrektor GOK w Bedlnie, p. Iwona Jóźwiak – emerytowana nauczycielka, p. Halina Gołek – babcia, Aneta Kosno-Bilska – przedstawiciel Rady Rodziców.

      

    Ich decyzją przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

     

    I kategoria wiekowa:

    I miejsce –Aleksandra Kubiak

    II miejsce – Julia Czubiak

    III miejsce – Zofia Fercikowska

    wyróżnienie – Nadia Miszczak

       

    I kategoria wiekowa:

    I miejsce – Anna Kowalczyk i Julia Igielska

    II miejsce – Julia Antczak

    III miejsce – Aleksandra Janicka

    Wyróżnienie – Julia Rzepnikowska

        

    Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Radę Rodziców, zaś wyróżnieni dodatkowo specjalnie zaprojektowane dyplomy.

  • ZBIÓRKA KARMY DLA PODOPIECZNYCH SCHRONISKA "CZTERY ŁAPY"

    ZBIÓRKA KARMY DLA PODOPIECZNYCH SCHRONISKA "CZTERY ŁAPY"

    W październiku z inicjatywy drużyny harcerskiej „Polne kwiaty” przeprowadzono akcję zbiórki karmy dla psów i kotów dla schroniska „Cztery łapy” w Żychlinie.

     

    Dzieci okazały wielkie serce dla swoich czteronożnych przyjaciół. Puszki i suchą karmę panie ze schroniska odebrały 7 listopada. Tego dnia zawitały do szkoły z jednym ze swoich kotów. Opowiedziały dzieciom o pracy schroniska, zachęcały do wolontariatu oraz adopcji zwierzaka. Chętnie odpowiadały na pytania naszych uczniów.

     

  • AKCJA ZUCHÓW "ZNICZ"

    AKCJA ZUCHÓW "ZNICZ"

    Jak co roku przed 1 listopada nasze zuchy porzadkowały groby żołnierskie oraz nauczycielskie na cmentarzu w Łękach Kościelnych.

      

    W dniach od 3 do 31 października 2017r. w naszej szkole zorganizowały także akcję „Znicz”. Gromada zuchowa „Leśne zwierzęta” pod czujnym okiem dh Katarzyny Traczyk do wystawionego na górnym korytarzu kosza zbierała znicze i lampki. W ostatnim dniu nauki tj. 31 X 2017r. Podczas apelu zgromadzone światełka pamięci podzielono między troje dzieci. Przedstawiciele z parafii w Łękach Kościelnych, Bedlnie i Orłowie zobowiązali się zaświecić znicze na grobach nieznanych żołnierzy oraz na mogiłach byłego kierownika i dyrektora naszej szkoły.

  • PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO ŚWIĘTA ZMARŁYCH

    PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO ŚWIĘTA ZMARŁYCH

    Pod koniec października Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję „Odnów zaniedbały grób”. Wszyscy, którzy włączyli się do akcji, zanotowali na przygotowanej liście swoje imię i nazwisko, liczbę odnowionych grobów i miejscowość, w której znajduje się cmentarz. W akcji wzięło udział 28 uczniów z naszej szkoły.

     

    Podczas apelu 31 października, który był poświęcony wszystkim zmarłym, pani dyrektor wręczyła uczestnikom tego szczytnego przedsięwzięcia skromne nagrody. Apel „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” przygotowała p. Monika Sobolewska z uczniami klasy VI.

  • SPOTKANIE Z PISARKĄ

    SPOTKANIE Z PISARKĄ

    26 października nasi uczniowie z klas młodszych pojechali na zaproszenie do Gminnej Biblioteki Publicznej w Bedlnie na spotkanie autorskie z Izabellą Klebańską – autorką książek , scenariuszy radiowych i telewizyjnych dla dzieci i młodzieży. Pisarka w wesoły sposób zaprezentowała za pomocą swej bohaterki Akolady (sympatycznej dżdżownicy) świat muzyki.

       

    Na zakończenie spotkania uczniowie mogli zakupić książki poetki i otrzymać od niej autograf oraz śmieszną nutkę z kocim wąsem wymyślonym przez autorkę.

     

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk nad Bzurą
    Szewce Nadolne 14
  • Fax:(024)2822608

Galeria zdjęć